Sika man and owner food beverage factory standing talking side by side with Sika yellow floor Sikafloor® PurCem®

Tražimo INSTRUKTORA PRIMJENE ZA HIDROIZOLACIJE (M/Ž)!

O NAMA:

Sika je vodeći svjetski proizvođač građevinske kemije. Proizvodnu liniju ove međunarodne grupacije čine hidroizolacije, brtvila i ljepila za građevinarski sektor, dodaci za betone, specijalni malteri, sistemi za konstrukcijska ojačanja, industrijski podovi i različita ljepila za primjenu u industriji. Sika Croatia, hrvatska podružnica, osnovana je prije 25 godina i jedna je od preko 100 zemalja u kojima djeluje međunarodna grupacija Sika.

Sika Croatia traži entuzijastičnog kolegu/kolegicu koji će se pridružiti timu u Zagrebu:

Opis poslova:

  • praktične i teorijske demonstracije raznih Sika proizvoda i rješenja u prostorima tvrtke, poslovnih partnera ili na gradilištima
  • razvoj programa prilagođenih zahtjevima kupaca i tržišta
  • praktične prezentacije i promocije Sika proizvoda i rješenja klijentima i kolegama
  • organizacija školovanja izvođača i pružanje tehničke podrške na terenu
  • razvoj i održavanje odnosa s postojećim klijentima i investitorima
  • suradnja s ostalim odjelima tvrtke- ostali srodni poslovi po nalogu nadređenih

Vaše kvalifikacije:

  • SSS/VŠS
  • izvrsne pregovaračke, komunikacijske i prezentacijske vještine
  • poznavanje rada na računalu (Microsoft Office paket)
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • vozačka dozvola B kategorije

Prednosti:

  • poznavanje tržišta u RH i iskustvo rada s izvođačima
  • iskustvo u području primjene hidroizolacijskih rješenja
  • iskustvo rada u multinacionalnom okruženju

Nudimo:

  • rad na neodređeno vrijeme (uz probni rok u trajanju od 6 mjeseci)
  • dinamičan i perspektivan posao u međunarodnom okruženju
  • stimulativni paket primanja (božićnica, 13. plaća, nagrade sukladne ostvarenim uspjesima i sl.)
  • službeni mobitel i prijenosno računalo
  • službeno vozilo
  • kontinuirano stručno usavršavanje i mogućnost napredovanja
  • Multisport kartica

Ostali podaci

  • Mjesto obavljanja rada u sjedištu tvrtke i na terenu
  • želite li se pridružiti našem ambicioznom i uspješnom timu, prijavite se putem ovog linka.

Floor joint in warehouse floor

Tražimo SKLADIŠTARA (m/ž) za rad na neodređeno vrijeme

Vaše odgovornosti:

  • utovar i istovar robe
  • komisioniranje robe
  • ostali skladišni poslovi

Uvjeti:

  • srednja stručna sprema

Prednosti:

  • iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • položen ispit za rukovanje viličarom

Nudimo:

  • dinamičan i perspektivan posao u međunarodnom
    okruženju
  • stimulativni paket primanja
  • vrhunske uvjete i alate za rad

  • Mjesto obavljanja rada: u sjedištu tvrtke u Lučkom

Prijavite se za željeni posao ili nam pošaljite Vaše kontakt podatke.

Vaše ime i prezime:

Poruka o greški

Pozicija za koju se prijavljujete:

Kratki životopis i zašto smatrate da ste dobar kandidat za poziciju za koju se prijavljujete:

Broj telefona na koji Vas možemo kontaktirati:

Mail adresa na koju Vas možemo kontaktirati:

Vaša adresa stanovanja:

Vaši podaci će se koristiti samo za našu interenu upotrebu za potrebe zapošljavanja novih djelatnika te neće biti prosljeđivani trečim stranama. Za sve detalje molimo da se referirate na našu politiku privatnosti o zaštiti osobnih podataka.

Slažem se da Sika Croatia može koristiti moje osobne podatke za gore navedenu svrhu prema politici privatnosti o zaštiti osobnih podatka.

Sika čvrsto vjeruje u rast i razvoj svojih zaposlenika, temeljeći dio svoje korporativne kulture na tri glavna stupa:

Worker on the roof of the Elephant House in Zurich Zoo

Trening

Ljudi koji rade u Siki i njihovo osposobljavanje jedan su od pokretača za poboljšanje konkurentnosti u kontekstu koji su obilježeni globalizacijom i novim izazovima. Veća kvaliteta i profesionalna fleksibilnost mogu se postići samo  azvojem i osnaživanjem ljudi i ponosni smo na naše suradnike. Stoga su njihova znanja i vještine uvijek u središtu našeg strateškog fokusa, i globalno i lokalno. U tom smislu dugoročni program obuke vodi do konkurentske prednosti " , - Francesco Barbieri, menadžer za ljudske resurse

Worker standing in the Gotthard Base Tunnel

Izgradite povjerenje svakog dana

Za Siku je povjerenje neophodno. To je temelj naših odnosa s kupcima i zaposlenicima. Mi vjerujemo u vještine svih članova Sika tima i nagrađujemo ih natprosječnom slobodom i osnaživanjem, svaki dan. Ako vjerujete Siki, možemo vam otvoriti i čitav svijet uzbudljivih prilika.